DW-13-14-G-D-1085
pregled izdelka
Številka dela: DW-13-14-G-D-1085
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-13-14-G-D-1085.pdf2.DW-13-14-G-D-1085.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-13-14-G-D-1085
Številka dela DW-13-14-G-D-1085 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28775 pcs Podatkovni list 1.DW-13-14-G-D-1085.pdf2.DW-13-14-G-D-1085.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 26 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.110" (2.794mm) Dolžina - Višina sklada 1.085" (27.559mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.235" (5.969mm) Dolžina - celoten Pin 1.430" (36.322mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 26 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole