DW-13-19-T-D-945-021
pregled izdelka
Številka dela: DW-13-19-T-D-945-021
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-13-19-T-D-945-021.pdf2.DW-13-19-T-D-945-021.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-13-19-T-D-945-021
Številka dela DW-13-19-T-D-945-021 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39947 pcs Podatkovni list 1.DW-13-19-T-D-945-021.pdf2.DW-13-19-T-D-945-021.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 26 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.945" (24.003mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.275" (6.985mm)
Dolžina - celoten Pin 1.330" (33.782mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 26 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) -