DW-15-09-G-D-315-LL
pregled izdelka
Številka dela: DW-15-09-G-D-315-LL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-15-09-G-D-315-LL.pdf2.DW-15-09-G-D-315-LL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-15-09-G-D-315-LL
Številka dela DW-15-09-G-D-315-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23107 pcs Podatkovni list 1.DW-15-09-G-D-315-LL.pdf2.DW-15-09-G-D-315-LL.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 30 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.110" (2.794mm) Dolžina - Višina sklada 0.315" (8.000mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.305" (7.747mm) Dolžina - celoten Pin 0.730" (18.542mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 30 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole