DW-16-20-T-D-790
pregled izdelka
Številka dela: DW-16-20-T-D-790
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-16-20-T-D-790.pdf2.DW-16-20-T-D-790.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-16-20-T-D-790
Številka dela DW-16-20-T-D-790 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39117 pcs Podatkovni list 1.DW-16-20-T-D-790.pdf2.DW-16-20-T-D-790.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 32 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.790" (20.066mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.230" (5.842mm)
Dolžina - celoten Pin 1.130" (28.702mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 32 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) -