DW-17-20-G-D-1020
pregled izdelka
Številka dela: DW-17-20-G-D-1020
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-17-20-G-D-1020.pdf2.DW-17-20-G-D-1020.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-17-20-G-D-1020
Številka dela DW-17-20-G-D-1020 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21439 pcs Podatkovni list 1.DW-17-20-G-D-1020.pdf2.DW-17-20-G-D-1020.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 34 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 1.020" (25.908mm) Dolžina - objava (parjenje) -
Dolžina - celoten Pin 1.130" (28.702mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 34 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)