DW-18-09-T-D-274
pregled izdelka
Številka dela: DW-18-09-T-D-274
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-18-09-T-D-274.pdf2.DW-18-09-T-D-274.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-18-09-T-D-274
Številka dela DW-18-09-T-D-274 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31573 pcs Podatkovni list 1.DW-18-09-T-D-274.pdf2.DW-18-09-T-D-274.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 36 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.274" (6.960mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.346" (8.788mm)
Dolžina - celoten Pin 0.730" (18.542mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 36 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) -