DW-18-14-T-S-1050
pregled izdelka
Številka dela: DW-18-14-T-S-1050
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-18-14-T-S-1050.pdf2.DW-18-14-T-S-1050.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-18-14-T-S-1050
Številka dela DW-18-14-T-S-1050 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68647 pcs Podatkovni list 1.DW-18-14-T-S-1050.pdf2.DW-18-14-T-S-1050.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 1
Število pozicij 18 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 1.050" (26.670mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.270" (6.858mm)
Dolžina - celoten Pin 1.430" (36.322mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 18 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) -