DW-20-11-L-D-472-LL
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DW-20-11-L-D-472-LL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-20-11-L-D-472-LL.pdf2.DW-20-11-L-D-472-LL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DW-20-11-L-D-472-LL
Številka dela DW-20-11-L-D-472-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19103 pcs Podatkovni list 1.DW-20-11-L-D-472-LL.pdf2.DW-20-11-L-D-472-LL.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.472" (11.989mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.348" (8.839mm)
Dolžina - celoten Pin 0.930" (23.622mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 40 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)