DW-20-19-L-D-811-LL
pregled izdelka
Številka dela: DW-20-19-L-D-811-LL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-20-19-L-D-811-LL.pdf2.DW-20-19-L-D-811-LL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-20-19-L-D-811-LL
Številka dela DW-20-19-L-D-811-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15579 pcs Podatkovni list 1.DW-20-19-L-D-811-LL.pdf2.DW-20-19-L-D-811-LL.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.811" (20.599mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.409" (10.389mm)
Dolžina - celoten Pin 1.330" (33.782mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 40 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)