DW-23-20-T-D-210-LL
pregled izdelka
Številka dela: DW-23-20-T-D-210-LL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-23-20-T-D-210-LL.pdf2.DW-23-20-T-D-210-LL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-23-20-T-D-210-LL
Številka dela DW-23-20-T-D-210-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21171 pcs Podatkovni list 1.DW-23-20-T-D-210-LL.pdf2.DW-23-20-T-D-210-LL.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 46 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.210" (5.334mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.810" (20.574mm)
Dolžina - celoten Pin 1.130" (28.702mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 46 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) -