DW-25-11-F-D-661-LL
pregled izdelka
Številka dela: DW-25-11-F-D-661-LL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-25-11-F-D-661-LL.pdf2.DW-25-11-F-D-661-LL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-25-11-F-D-661-LL
Številka dela DW-25-11-F-D-661-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18461 pcs Podatkovni list 1.DW-25-11-F-D-661-LL.pdf2.DW-25-11-F-D-661-LL.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 50 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.661" (16.789mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.159" (4.039mm)
Dolžina - celoten Pin 0.930" (23.622mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 50 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)