DW-26-15-T-D-354
pregled izdelka
Številka dela: DW-26-15-T-D-354
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-26-15-T-D-354.pdf2.DW-26-15-T-D-354.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-26-15-T-D-354
Številka dela DW-26-15-T-D-354 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30502 pcs Podatkovni list 1.DW-26-15-T-D-354.pdf2.DW-26-15-T-D-354.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 52 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.354" (8.992mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.166" (4.216mm)
Dolžina - celoten Pin 0.630" (16.002mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 52 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) -