DW-39-20-G-D-780
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DW-39-20-G-D-780
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-39-20-G-D-780.pdf2.DW-39-20-G-D-780.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DW-39-20-G-D-780
Številka dela DW-39-20-G-D-780 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8552 pcs Podatkovni list 1.DW-39-20-G-D-780.pdf2.DW-39-20-G-D-780.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 78 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.780" (19.812mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.240" (6.096mm)
Dolžina - celoten Pin 1.130" (28.702mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 78 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)