DW-42-14-T-D-1020-LL
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DW-42-14-T-D-1020-LL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-42-14-T-D-1020-LL.pdf2.DW-42-14-T-D-1020-LL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DW-42-14-T-D-1020-LL
Številka dela DW-42-14-T-D-1020-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15361 pcs Podatkovni list 1.DW-42-14-T-D-1020-LL.pdf2.DW-42-14-T-D-1020-LL.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 84 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 1.020" (25.908mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.300" (7.620mm)
Dolžina - celoten Pin 1.430" (36.322mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 84 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) -