DW-45-10-F-D-535
pregled izdelka
Številka dela: DW-45-10-F-D-535
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-45-10-F-D-535.pdf2.DW-45-10-F-D-535.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-45-10-F-D-535
Številka dela DW-45-10-F-D-535 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10254 pcs Podatkovni list 1.DW-45-10-F-D-535.pdf2.DW-45-10-F-D-535.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 90 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.535" (13.589mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.185" (4.699mm)
Dolžina - celoten Pin 0.830" (21.082mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 90 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)