DW-49-11-F-S-640
pregled izdelka
Številka dela: DW-49-11-F-S-640
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-49-11-F-S-640.pdf2.DW-49-11-F-S-640.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-49-11-F-S-640
Številka dela DW-49-11-F-S-640 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19545 pcs Podatkovni list 1.DW-49-11-F-S-640.pdf2.DW-49-11-F-S-640.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 1
Število pozicij 49 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.640" (16.256mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.180" (4.572mm)
Dolžina - celoten Pin 0.930" (23.622mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 49 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)