DWM-01-01-G-S-315
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DWM-01-01-G-S-315
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-01-01-G-S-315.pdf2.DWM-01-01-G-S-315.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-01-01-G-S-315
Številka dela DWM-01-01-G-S-315 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249628 pcs Podatkovni list 1.DWM-01-01-G-S-315.pdf2.DWM-01-01-G-S-315.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic - Višina tona -
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.315" (8.000mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.015" (0.381mm)
Dolžina - celoten Pin 0.450" (11.430mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 1 Position Header Spacer Connector Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)