DWM-01-54-SM-S-335
pregled izdelka
Številka dela: DWM-01-54-SM-S-335
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-01-54-SM-S-335
Številka dela DWM-01-54-SM-S-335 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 196926 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic - Višina tona -
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.335" (8.509mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.100" (2.540mm)
Dolžina - celoten Pin 0.555" (14.097mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 1 Position Header Spacer Connector Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 30.0µin (0.76µm)