DWM-01-61-G-D-723
pregled izdelka
Številka dela: DWM-01-61-G-D-723
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-01-61-G-D-723.pdf2.DWM-01-61-G-D-723.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-01-61-G-D-723
Številka dela DWM-01-61-G-D-723 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96633 pcs Podatkovni list 1.DWM-01-61-G-D-723.pdf2.DWM-01-61-G-D-723.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona -
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 2 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.723" (18.364mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.207" (5.258mm)
Dolžina - celoten Pin 1.050" (26.670mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 2 Position Header Spacer Connector Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)