DWM-03-60-G-S-600
pregled izdelka
Številka dela: DWM-03-60-G-S-600
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-03-60-G-S-600.pdf2.DWM-03-60-G-S-600.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-03-60-G-S-600
Številka dela DWM-03-60-G-S-600 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78019 pcs Podatkovni list 1.DWM-03-60-G-S-600.pdf2.DWM-03-60-G-S-600.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 3 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.120" (3.048mm) Dolžina - Višina sklada 0.600" (15.240mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.105" (2.667mm) Dolžina - celoten Pin 0.825" (20.955mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 3 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole