DWM-04-59-S-S-492
pregled izdelka
Številka dela: DWM-04-59-S-S-492
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-04-59-S-S-492.pdf2.DWM-04-59-S-S-492.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-04-59-S-S-492
Številka dela DWM-04-59-S-S-492 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99292 pcs Podatkovni list 1.DWM-04-59-S-S-492.pdf2.DWM-04-59-S-S-492.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 4 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.120" (3.048mm) Dolžina - Višina sklada 0.492" (12.497mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.143" (3.632mm) Dolžina - celoten Pin 0.755" (19.177mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 4 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole