DWM-05-01-G-S-213
pregled izdelka
Številka dela: DWM-05-01-G-S-213
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-05-01-G-S-213.pdf2.DWM-05-01-G-S-213.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-05-01-G-S-213
Številka dela DWM-05-01-G-S-213 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68737 pcs Podatkovni list 1.DWM-05-01-G-S-213.pdf2.DWM-05-01-G-S-213.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 5 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.213" (5.410mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.117" (2.972mm)
Dolžina - celoten Pin 0.450" (11.430mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 5 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)