DWM-06-55-L-S-354
pregled izdelka
Številka dela: DWM-06-55-L-S-354
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-06-55-L-S-354.pdf2.DWM-06-55-L-S-354.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-06-55-L-S-354
Številka dela DWM-06-55-L-S-354 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66774 pcs Podatkovni list 1.DWM-06-55-L-S-354.pdf2.DWM-06-55-L-S-354.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 6 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.354" (8.992mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.136" (3.454mm)
Dolžina - celoten Pin 0.610" (15.494mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 6 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)