DWM-08-53-G-S-225
pregled izdelka
Številka dela: DWM-08-53-G-S-225
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-08-53-G-S-225.pdf2.DWM-08-53-G-S-225.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-08-53-G-S-225
Številka dela DWM-08-53-G-S-225 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62024 pcs Podatkovni list 1.DWM-08-53-G-S-225.pdf2.DWM-08-53-G-S-225.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 8 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.225" (5.715mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.160" (4.064mm)
Dolžina - celoten Pin 0.505" (12.827mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 8 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)