DWM-08-57-S-S-415
pregled izdelka
Številka dela: DWM-08-57-S-S-415
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-08-57-S-S-415.pdf2.DWM-08-57-S-S-415.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-08-57-S-S-415
Številka dela DWM-08-57-S-S-415 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41378 pcs Podatkovni list 1.DWM-08-57-S-S-415.pdf2.DWM-08-57-S-S-415.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 8 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.120" (3.048mm) Dolžina - Višina sklada 0.415" (10.541mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.115" (2.921mm) Dolžina - celoten Pin 0.650" (16.510mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 8 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole