DWM-09-01-T-D-330
pregled izdelka
Številka dela: DWM-09-01-T-D-330
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-09-01-T-D-330.pdf2.DWM-09-01-T-D-330.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-09-01-T-D-330
Številka dela DWM-09-01-T-D-330 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71480 pcs Podatkovni list 1.DWM-09-01-T-D-330.pdf2.DWM-09-01-T-D-330.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 18 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.330" (8.382mm) Dolžina - objava (parjenje) -
Dolžina - celoten Pin 0.450" (11.430mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 18 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Tin Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) -