DWM-10-51-G-D-290
pregled izdelka
Številka dela: DWM-10-51-G-D-290
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-10-51-G-D-290.pdf2.DWM-10-51-G-D-290.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-10-51-G-D-290
Številka dela DWM-10-51-G-D-290 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29930 pcs Podatkovni list 1.DWM-10-51-G-D-290.pdf2.DWM-10-51-G-D-290.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.290" (7.366mm) Dolžina - objava (parjenje) -
Dolžina - celoten Pin 0.410" (10.414mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)