DWM-10-59-G-S-533
pregled izdelka
Številka dela: DWM-10-59-G-S-533
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-10-59-G-S-533.pdf2.DWM-10-59-G-S-533.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-10-59-G-S-533
Številka dela DWM-10-59-G-S-533 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39699 pcs Podatkovni list 1.DWM-10-59-G-S-533.pdf2.DWM-10-59-G-S-533.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.533" (13.538mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.102" (2.591mm)
Dolžina - celoten Pin 0.755" (19.177mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 10 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)