DWM-11-58-G-D-435
pregled izdelka
Številka dela: DWM-11-58-G-D-435
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-11-58-G-D-435.pdf2.DWM-11-58-G-D-435.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-11-58-G-D-435
Številka dela DWM-11-58-G-D-435 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22861 pcs Podatkovni list 1.DWM-11-58-G-D-435.pdf2.DWM-11-58-G-D-435.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 22 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.435" (11.049mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.150" (3.810mm)
Dolžina - celoten Pin 0.705" (17.907mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 22 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)