DWM-12-58-L-D-472
pregled izdelka
Številka dela: DWM-12-58-L-D-472
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-12-58-L-D-472.pdf2.DWM-12-58-L-D-472.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-12-58-L-D-472
Številka dela DWM-12-58-L-D-472 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26256 pcs Podatkovni list 1.DWM-12-58-L-D-472.pdf2.DWM-12-58-L-D-472.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 24 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.472" (11.989mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.113" (2.870mm)
Dolžina - celoten Pin 0.705" (17.907mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 24 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)