DWM-15-57-L-S-460
pregled izdelka
Številka dela: DWM-15-57-L-S-460
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-15-57-L-S-460.pdf2.DWM-15-57-L-S-460.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-15-57-L-S-460
Številka dela DWM-15-57-L-S-460 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35725 pcs Podatkovni list 1.DWM-15-57-L-S-460.pdf2.DWM-15-57-L-S-460.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 15 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.460" (11.684mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.070" (1.778mm)
Dolžina - celoten Pin 0.650" (16.510mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 15 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)