DWM-16-54-L-S-394
pregled izdelka
Številka dela: DWM-16-54-L-S-394
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-16-54-L-S-394.pdf2.DWM-16-54-L-S-394.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-16-54-L-S-394
Številka dela DWM-16-54-L-S-394 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39076 pcs Podatkovni list 1.DWM-16-54-L-S-394.pdf2.DWM-16-54-L-S-394.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 16 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.394" (10.008mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.041" (1.041mm)
Dolžina - celoten Pin 0.555" (14.097mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 16 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)