DWM-20-61-S-D-787
pregled izdelka
Številka dela: DWM-20-61-S-D-787
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-20-61-S-D-787.pdf2.DWM-20-61-S-D-787.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-20-61-S-D-787
Številka dela DWM-20-61-S-D-787 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10370 pcs Podatkovni list 1.DWM-20-61-S-D-787.pdf2.DWM-20-61-S-D-787.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.787" (20.000mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.143" (3.632mm)
Dolžina - celoten Pin 1.050" (26.670mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 40 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 30.0µin (0.76µm)