DWM-22-59-G-D-635
pregled izdelka
Številka dela: DWM-22-59-G-D-635
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-22-59-G-D-635.pdf2.DWM-22-59-G-D-635.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-22-59-G-D-635
Številka dela DWM-22-59-G-D-635 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10985 pcs Podatkovni list 1.DWM-22-59-G-D-635.pdf2.DWM-22-59-G-D-635.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 44 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.635" (16.129mm) Dolžina - objava (parjenje) -
Dolžina - celoten Pin 0.755" (19.177mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 44 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)