DWM-24-60-G-S-520
pregled izdelka
Številka dela: DWM-24-60-G-S-520
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-24-60-G-S-520.pdf2.DWM-24-60-G-S-520.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-24-60-G-S-520
Številka dela DWM-24-60-G-S-520 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17617 pcs Podatkovni list 1.DWM-24-60-G-S-520.pdf2.DWM-24-60-G-S-520.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 24 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.520" (13.208mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.185" (4.699mm)
Dolžina - celoten Pin 0.825" (20.955mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 24 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)