DWM-30-60-S-D-551
pregled izdelka
Številka dela: DWM-30-60-S-D-551
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-30-60-S-D-551.pdf2.DWM-30-60-S-D-551.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-30-60-S-D-551
Številka dela DWM-30-60-S-D-551 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8919 pcs Podatkovni list 1.DWM-30-60-S-D-551.pdf2.DWM-30-60-S-D-551.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 60 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.551" (13.995mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.154" (3.912mm)
Dolžina - celoten Pin 0.825" (20.955mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 60 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 30.0µin (0.76µm)