DWM-32-57-G-D-431
pregled izdelka
Številka dela: DWM-32-57-G-D-431
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-32-57-G-D-431.pdf2.DWM-32-57-G-D-431.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-32-57-G-D-431
Številka dela DWM-32-57-G-D-431 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10013 pcs Podatkovni list 1.DWM-32-57-G-D-431.pdf2.DWM-32-57-G-D-431.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 64 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.431" (10.947mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.099" (2.515mm)
Dolžina - celoten Pin 0.650" (16.510mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 64 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)