DWM-34-54-S-D-250
pregled izdelka
Številka dela: DWM-34-54-S-D-250
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-34-54-S-D-250.pdf2.DWM-34-54-S-D-250.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-34-54-S-D-250
Številka dela DWM-34-54-S-D-250 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8571 pcs Podatkovni list 1.DWM-34-54-S-D-250.pdf2.DWM-34-54-S-D-250.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 68 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.250" (6.350mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.185" (4.699mm)
Dolžina - celoten Pin 0.555" (14.097mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 68 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 30.0µin (0.76µm)