DWM-50-59-G-D-401
pregled izdelka
Številka dela: DWM-50-59-G-D-401
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DWM-50-59-G-D-401.pdf2.DWM-50-59-G-D-401.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DWM-50-59-G-D-401
Številka dela DWM-50-59-G-D-401 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6544 pcs Podatkovni list 1.DWM-50-59-G-D-401.pdf2.DWM-50-59-G-D-401.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 100 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.120" (3.048mm)
Dolžina - Višina sklada 0.401" (10.185mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.234" (5.944mm)
Dolžina - celoten Pin 0.755" (19.177mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 100 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)