EHT-120-01-S-D-13
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
EHT-120-01-S-D-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EHT-120-01-S-D-13
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM EJECTOR HEADER
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije EHT-120-01-S-D-13
Številka dela EHT-120-01-S-D-13 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM EJECTOR HEADER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6839 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija EHT Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij 39
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.370" (9.40mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks
natančen opis Connector Header Through Hole 40 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.114" (2.90mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.120" (3.05mm) Stik s fino debelino - post -