EJH-108-01-S-D-SM-16
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EJH-108-01-S-D-SM-16
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .100 X .100 EJECTOR HEADER ASSEM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EJH-108-01-S-D-SM-16
Številka dela EJH-108-01-S-D-SM-16 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .100 X .100 EJECTOR HEADER ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10519 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija EJH Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij 15
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.500" (12.70mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks
natančen opis Connector Header Surface Mount 16 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.225" (5.72mm) Stik s fino debelino - post -