ERF8-010-05.0-S-DV-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERF8-010-05.0-S-DV-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .8MM EDGE RATE SOCKET ASSEMBLY
Podatkovni listi: 1.ERF8-010-05.0-S-DV-TR.pdf2.ERF8-010-05.0-S-DV-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERF8-010-05.0-S-DV-TR
Številka dela ERF8-010-05.0-S-DV-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM EDGE RATE SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21785 pcs Podatkovni list 1.ERF8-010-05.0-S-DV-TR.pdf2.ERF8-010-05.0-S-DV-TR.pdf
Serija Edge Rate™ ERF8 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Original-Reel® Druga imena SAM13531DKR
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.210" (5.33mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 20 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold