ERF8-013-05.0-S-DV-K-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERF8-013-05.0-S-DV-K-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .8MM EDGE RATE SOCKET ASSEMBLY
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
475 pcs
950 pcs
1425 pcs
2375 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERF8-013-05.0-S-DV-K-TR
Številka dela ERF8-013-05.0-S-DV-K-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM EDGE RATE SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31217 pcs Podatkovni list
Serija Edge Rate™ ERF8 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena ERF8-013-05.0-S-DV-K-TR-ND
SAM13541TR
Število vrstic 2 Število pozicij 26
Tip montaže Surface Mount Mated Stacking Heights 7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Višina nad ploščo 0.210" (5.33mm) Lastnosti Board Guide, Pick and Place
natančen opis 26 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)