ERM5-050-02.0-S-DV-P-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERM5-050-02.0-S-DV-P-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM EDGE RATE TERMINAL ASSEMBLY
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERM5-050-02.0-S-DV-P-TR
Številka dela ERM5-050-02.0-S-DV-P-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM EDGE RATE TERMINAL ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17523 pcs Podatkovni list
Serija Edge Rate™ ERM5 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 100 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 7mm, 9mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.191" (4.85mm)
Lastnosti Board Guide, Pick and Place natančen opis 100 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold