ESQ-136-24-T-T
pregled izdelka
Številka dela: ESQ-136-24-T-T
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka ELEVATED SOCKET STRIPS
Podatkovni listi: 1.ESQ-136-24-T-T.pdf2.ESQ-136-24-T-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESQ-136-24-T-T
Številka dela ESQ-136-24-T-T Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis ELEVATED SOCKET STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12122 pcs Podatkovni list 1.ESQ-136-24-T-T.pdf2.ESQ-136-24-T-T.pdf
Voltage Rating 550VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija ESQ
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 3 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 108 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.535" (13.60mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 108 Position Elevated Socket Connector Through Hole Trenutna ocena 5.7A per Contact
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.380" (9.65mm)