ESQT-103-02-L-D-590
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESQT-103-02-L-D-590
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka ELEVATED 2MM SOCKETS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESQT-103-02-L-D-590
Številka dela ESQT-103-02-L-D-590 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis ELEVATED 2MM SOCKETS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31766 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija ESQT
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 6 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.590" (14.99mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 6 Position Elevated Socket Connector Through Hole Trenutna ocena 4.5A per Contact
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.260" (6.60mm)