ESQT-104-02-F-D-710
pregled izdelka
Številka dela: ESQT-104-02-F-D-710
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka ELEVATED 2MM SOCKETS
  • Sporočilo
Specifikacije ESQT-104-02-F-D-710
Številka dela ESQT-104-02-F-D-710 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis ELEVATED 2MM SOCKETS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43544 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija ESQT
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 8 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.710" (18.03mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 8 Position Elevated Socket Connector Through Hole Trenutna ocena 4.5A per Contact
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.140" (3.56mm)