ESW-136-23-T-S-LL
pregled izdelka
Številka dela: ESW-136-23-T-S-LL
  • Sporočilo
Specifikacije ESW-136-23-T-S-LL
Številka dela ESW-136-23-T-S-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis ELEVATED SOCKET STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21787 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 550VAC Prekinitev Kinked Pin, Solder
Style Board to Board Serija ESW
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 36 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.535" (13.60mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 36 Position Elevated Socket Connector Through Hole Trenutna ocena 5.2A per Contact
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.190" (4.83mm)