EW-09-12-S-S-270
pregled izdelka
Številka dela: EW-09-12-S-S-270
  • Sporočilo
Specifikacije EW-09-12-S-S-270
Številka dela EW-09-12-S-S-270 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46596 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, EW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 9 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.330" (8.382mm)
Dolžina - Višina sklada 0.270" (6.858mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.430" (10.922mm)
Dolžina - celoten Pin 1.030" (26.162mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 9 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 30.0µin (0.76µm)