EW-10-09-G-D-275
pregled izdelka
Številka dela: EW-10-09-G-D-275
  • Sporočilo
Specifikacije EW-10-09-G-D-275
Številka dela EW-10-09-G-D-275 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38728 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, EW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.330" (8.382mm) Dolžina - Višina sklada 0.275" (6.985mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.125" (3.175mm) Dolžina - celoten Pin 0.730" (18.542mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 20 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole